GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Kurdoğlu Danışmanlık A.Ş. web sitesinin amacı okuyucuyu bilgilendirmektir. Bu kaynakta yer alan bilgiler, Kurdoğlu Danışmanlık tarafından çeşitli medya mecralarından derlenmiştir. Bu mecralar arasında bilimsel yayın organları, konferanslar, raporlar da bulunmaktadır.
 
Bu bilgiler Kurdoğlu danışmanlık tarafından bu web sitesinde ifade edilen amaçlar doğrultusunda yorumlandığı, açıklandığı, geliştirildikleri durumlarda, Kurdoğlu Danışmanlık A.Ş.’nin fikri mülkiyetindedir. Bu web sitesinde yer aldığı şekliyle Kurdoğlu Danışmanlık A.Ş. tarafından ifade edilen yorumlar, kaynak gösterilmeden kullanılamaz, aktarılamaz, çoğaltılamaz.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde öneri, tavsiye niteliğinde değerlendirilemez. Bunlar okuyucuya ilgilendiği takdirde birlikte değerlendirilmek üzere sunulmaktadır.

Kurdoğlu Danışmanlık A.Ş. bu web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğundan sorumlu değildir. Bu bilgilerin, tabloların, grafiklerin elektronik/digital ortamda taşınması sürecinde olabilecek aksaklıklar Kurdoğlu Danışmanlık A.Ş.’nin sorumluluğu dışındadır.

Kurdoğlu Danışmanlık A.Ş. böyle bir birlikte değerlendirme yapılmadan okuyucu tarafından herhangi bir şekilde kullanılan bilgilerin kullanılış şeklinden doğabilecek hatalar, kusurlar ve zararlardan sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler Kurdoğlu Danışmanlık A.Ş. tarafından gerekli görüldüğü zamanlarda, gerekli ve uygun görülecek şekilde ve içerikte değiştirilebilir.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler, Kurdoğlu Danışmanlık A.Ş.’nin üçüncü taraflarla girebileceği sözleşme ilişkilerinde teminat, dayanak, gerekçe olarak kullanılamaz.